• Кілька тисяч жителів китайської провінції Гуйчжоу підпалили будівлю прокуратури

  • Четвер, 3 липня 2008 року
Китайські блогери передали інформацію про те, що 28 червня в другій половині дня близько десяти тисяч жителів повіту Венань провінції Гуйчжоу, виражаючи невдоволення тим, як служба громадського порядку веде судові розгляди, оточили будівлю прокуратури і підпалили її.

У повідомленні мовиться, що недавно в повіті Венань була зґвалтована й убита студентка, після чого її тіло викинули в річку. Прокуратура провела розслідування і заявила, що це не було вбивство, а було самогубство. Рідні дівчини не погодилися з цим і зажадали, щоб їм дозволили оглянути тіло загиблої. Проте співробітники прокуратури не дозволили їм це зробити і примусово поховали тіло. Батьки спробували цьому завадити, але поліцейські почали їх бити прямо на вулиці, що і викликало невдоволення людей і масові заворушення, що розпочалися за цим.

Численні студенти і жителі міста оточили будівлю влади й прокуратури, перевернули кілька поліцейських машин. Потім вони облили будівлю прокуратури бензином і підпалили її. Ситуація повністю вийшла з під контролю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...