• На найбільшому китайському пошукачі з'являється все більше повідомлень про вихід із компартії

  • Середа, 30 липня 2008 року

Тоді як компартія Китаю (КПК) люто нападає на послідовників Фалуньгун у Флашингу в Нью-Йорку, намагаючись таким чином перешкодити кампанії «Вихід із КПК» і приховати критичний стан справ КПК усередині країни, велика кількість повідомлень на тему виходу з компартії з'являється на найбільшому китайському пошуковому сервері «Байду».

У редакцію The Epoch Times надійшли чисельні листи від читачів про те, що на електронній дошці оголошень китайських комуністичних організацій піонерів і молодіжної ліги на «Байду» виникло багато «шуму». Під «шумом» малися на увазі повідомлення, які не відповідали пропаганді комуністичного режиму, такі як «Заяви про вихід із КПК».

Повідомлення типу «Чи необхідно комуністичній організації піонерів (КОП) існувати далі?» і «Чи можна дітям не приєднуватися до комуністичної організації молодіжної ліги (КОМЛ)?» з'являлися вже в березні і досягли своєї найвищої популярності в червні.

В одному з повідомлень відвідувач написав: «У мене не було іншого вибору, окрім як приєднатися до КОМЛ. Якби я не приєднався до неї, я б не зміг закінчити навчання!»

Інший пояснив причину, з якої люди зараз досі приєднуються до КОМЛ: «Добре відомо, що за негласним правилом членство в КОМЛ може допомогти зменшити термін позбавлення волі, отриманий за корупцію. Покарання для партійних може бути 3 роки, тоді як безпартійні можуть отримати до 10-ти років».

Си Матай, експерт з питань Китаю, прокоментував, що з наближенням Олімпійських ігор-2008 недавні події в Китаї - кілька катастроф стихійного і техногенного характеру, економічні кризи, хвиля виходів із КПК, громадянський опір деспотичному правлінню влади і міжнародний бойкот Олімпійських ігор - посіяли паніку в рядах комуністичної верхівки.

Ши Юй. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...