• Сто днів після землетрусу в Сичуані (фотоогляд)

  • Неділя, 24 серпня 2008 року
Численні родичі загиблих від землетрусу в провінції Сичуань, що стався 12 травня, рівно через 100 днів після трагедії, 18 серпня, вирушили в потерпілі райони вшанувати пам'ять загиблих.

ЗМІ провінції Сичуань повідомили, що 18 серпня на трасі, що веде в повіт Бейчуань (один із найбільш постраждалих районів) можна було зустріти людей, які поволі йшли вздовж дороги . Це ті, хто втратив своїх рідних у той фатальний день. Вони вшанували пам'ять загиблих розпалюванням пахощів та іншими ритуалами.

Нагадаємо, під час землетрусу загинуло 16 тис. дітей - учнів шкіл. Їхні батьки не припиняють вимагати від влади розслідування справи про неякісні споруди шкільних корпусів, а також компенсацію за своє горе. Влада, у свою чергу, побоюючись, що ці люди можуть об'єднатися, застосовує різні способи придушення їхніх акцій, включаючи і арешти деяких найактивніших з них.

Тим часом в липні влада обіцяла батькам загиблих дітей дати компенсацію у розмірі 8,5 тис. доларів, а також страховку, що забезпечує постійні грошові виплати протягом 15-ти років. Проте це буде зроблено за умови, що батьки більше не апелюватимуть до влади і не вимагатимуть проведення розслідувань. Інакше вони будуть позбавлені всіх цих грошових виплат.

За словами деяких потерпілих батьків, гроші отримали поки тільки деякі з них, а страховку ще не оформили нікому. Вони також сказали, що страховку їм купує не уряд, а жертвують три великі фонди освіти, і що 8,5 тис. доларів також не із коштів уряду, а взяті з пожертвувань людей.
 
 

Підписатися:

Коментарі