• Дівчинка, що виконувала пісню на відкритті Олімпіади, виявляється, просто відкривала рота

  • П'ятниця, 15 серпня 2008 року
На церемонії відкриття Олімпіади дев'ятирічна Лінь Мяоке дзвінким дитячим голосом співала пісню «Оспівування Батьківщини», її фотографія вже наступного дня з'явилася на передовиці New York Times.

Проте 11 серпня головний інспектор музичного супроводу церемонії Чен Чікан у телеінтерв'ю розповів, що насправді співала не Лінь, а семирічна Ян Пейі, яка була в цей час за сценою.

«На першому місці у нас стоять інтереси країни та вигляд країни, не можна допустити анінайменшої помилки», - пояснив Чен причину такого рішення.

У статті французького видання l'equipe.fr мовиться: «Це дитя таке симпатичне і співає так зворушливо».

Головний режисер церемонії відкриття Олімпіади Чжан Імоу, відповідаючи на питання журналістів, сказав, що ця дівчинка була вибрана з багатьох дітей, оскільки дуже симпатична.

За словами Чен Чікан, Чжан Інмоу поставив дуже високі критерії до зовнішнього вигляду виступів, включаючи і голос виконавців. «Ми прослухали багато дітей, - сказав Чен, - голос Лінь не годиться, але вона дуже красиво виглядає і дуже артистична. А голос Ян дуже зворушливий».

Чен також поспішив пояснити, що для обох дівчаток це абсолютно справедливо, і що на перше місце ставляться інтереси країни та її зовнішній вигляд.

Чен також сказав, що всього було вибрано 4 дівчинки, але коли вони пішли записуватися в студію центрального радіо, то там відмітили, що голос Лінь не підходить, а найкращим був голос Ян. Використовувати голос Ян при виступі Лінь вирішили керівники політбюро ЦК КПК. «У нас не було вибору, окрім як прийняти таке рішення», - сказав Чен.

Накази і повчання лідерів КПК при підготовці церемонії відкриття Олімпіади були такими: «Зовнішня краса стоїть над усе, люди бачать очима лише зовнішні прояви».

Численні китайські блогери люто критикують такі вчинки китайських керівників, кажучи, що дуже багато було фальшивого на відкритті Олімпіади. За їхніми словами, гонитва компартії Китаю за гарним зовнішнім виглядом уже принесла і приносить багато бід і нещасть багатьом громадянам Китаю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...