• Чергову брехню виявили світові ЗМІ на церемонії відкриття Олімпіади

  • Субота, 23 серпня 2008 року

Ряд провідних світових ЗМІ таких як: Японське видання Kyodo News, австралійський 9-й канал телебачення, англійська газета Daily Telegraph, видання MailOnline, індійська газета Newindpress та інші - 15 серпня повідомили про чергову фальсифікацію на церемонії відкриття Олімпіади в Пекіні.

Під час церемонії відкриття Олімпіади на центральну сцену вийшли діти в національних костюмах, коментатор за кадром коментував цю сцену так: «56 дітей прибули з 56-ти регіонів Китаю, представляючи 56 національних меншин».

Однак 15 серпня представник пекінського олімпійського комітету Ван Вей на прес-конференції в Пекіні сказав, що діти 56-ти національностей, які були показані на церемонії відкриття Олімпіади, всі є представниками національності хань. Він заявив, що в цьому немає нічого особливого й подібне часто буває під час різних свят та інших великих заходів.

Разом із тим раніше пекінський оргкомітет Олімпіади серед новин на офіційному сайті Олімпіади не повідомляв цю інформацію. Wall Street Journal у статті від 15 серпня з посиланням на китайського чиновника повідомив, що діти, які на церемонії представляли 56 національностей, є артистами дитячого творчого колективу Інхе, до якого приймають тільки представників національності хань.

Відзначимо, що у Китаї представники національності хань становлять близько 95% населення, інші китайці належать до 56-ти національних меншин.

Дізнаючись усе більше фактів фальсифікації, які мали місце на церемонії відкриття Олімпіади і які уряд практично не приховує, західні кореспонденти все більше замислюються про те, скільки ж насправді цієї неправди є в сучасному Китаї, і наскільки правдива та інформація, яку повідомляють в офіційних китайських ЗМІ.

Як раніше писала The Epoch Times, відкриття Олімпіади ознаменувалося ще одним скандалом. З'ясувалося, що дівчинка Лінь Мяоке, яка виконувала пісню «Оспівування Батьківщини» на відкритті Олімпіади, виявляється, просто відкривала рота. При цьому головний інспектор музичного супроводу церемонії Чен Чікан у телеінтерв'ю розповів, що насправді співала не Лінь, а семирічна Ян Пейі, яка перебувала у цей час за сценою.

До того ж сама церемонія відкриття, за задумом організаторів закликала до миру й турботи про навколишнє середовище - діти намалювали земну кулю та співали гасла про льодовики й глобальне потепління, - на думку експертів і правозахисників це не більш, ніж глузування над міжнародним співтовариством.

Як раніше писала The Epoch Times, багато атлетів стурбовані тим, що низька якість повітря вплине на їхній виступ. Деякі американські велосипедисти прибули до Пекіна у захисних масках.

Під час церемонії відкриття людям продемонстрували гігантського білого голуба - символу миру. З іншого боку, більше мільйона людей було виселено без адекватної компенсації зі своїх будинків, що перебували на місці запланованого будівництва олімпійських об'єктів. Також тисячі жителів провінції Сичуань, які постраждали від землетрусу, і далі живуть у наметах.

Тим часом численні китайські блогери люто критикують такі вчинки китайських керівників, говорячи, що занадто багато було фальшивого на відкритті Олімпіади. За їхніми словами, гонитва компартії Китаю за гарним зовнішнім виглядом уже принесла й приносить багато лих і нещасть багатьом китайцям.

Чжао Цзифа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...