• Чиновники в офісі виготовляють наркотики, але кримінальна справа не порушується

  • Середа, 13 серпня 2008 року
Місцеві жителі китайської провінції Сичуань виявили, що чиновники в офісі роблять наркотики, і сповістили про це поліцію, але кримінальну справу проти них так і не було порушено.

Як повідомило телебачення NTDTV, у провінції Сичуань після потужного землетрусу в травні перебувати у будинку місцевої адміністрації м. Пенчжоу стало небезпечно. Місцеві жителі почали допомагати виносити речі з офісів адміністрації та виявили, що ці офіси використовувалися як цех для виробництва наркотиків.

Місцевий житель в інтерв'ю кореспонденту NTDTV сказав: «Після землетрусу ми пішли допомагати очищати офіси й із подивом виявили в них наркотики й обладнання для їхнього виготовлення. Звісно, вони начальники й мають більше прав порівняно зі звичайними жителями, але робити наркотики в адміністрації - це вже занадто!»

Інший мешканець розповів, що після того, як вони сповістили про це поліцію, приїхали поліцейські й вивезли наркотики та обладнання з адміністрації. Однак уже минуло багато часу, а поліція не робить ніяких подальших дій: ані арешту чиновників, ані порушення кримінальної справи.

Коли кореспонденти NTDTV зателефонували в поліцейську дільницю м. Пенчжоу, поліцейський телефоном відповів: «Так, нам відомо про це, але спочатку мені потрібно встановити вашу особу. Тільки після цього я можу вам повідомити додаткову інформацію. Якщо ви хочете вести розслідування або щось подібне, можете приїхати до нас у дільницю».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...