• Близько 300 студентів зіткнулися з міліцією. Є поранені

  • Середа, 16 січня 2008 року
Близько 300 студентів Медичного інституту міста Хецзе провінції Шаньдун через проблеми з дипломами 14 січня пішли до міської влади, вимагаючи діалогу з ними. Дорогу їм перекрила міліція і сталося зіткнення. В результаті двоє студентів відправлено до лікарні з сильними побоями.
 
Як розповів кореспондентові студент на прізвище Хуан, молодь пішла до будівлі уряду і вимагала дозволу увійти, але охоронці не дозволили їм це зробити. Після того, як одна студентка почала фотографувати те, що відбувається, на мобільний телефон, до неї підбігли міліціонери, відібрали і розбили її телефон, затягнули її всередину будівлі адміністрації і почали бити, вона знепритомніла і впала. Її спробував захистити інший студент, але міліціонери з охорони схопили його за волосся і почали бити. Після цього міліція почала відбирати і розбивати телефони інших студентів, що намагалися зробити фото. Тих двох студентів відвезли в лікарню для надання швидкої допомоги.
 
У цьому інституті понад 600 студентів було обдурено відносно статусу диплома, який їм видадуть по закінченню навчання. Провчившись п'ять років, тільки тепер вони дізналися, що диплом який вони отримають значно відрізнятиметься від того, який їм обіцяли на момент вступу до інституту, - з цим документом випускникам буде складно знайти роботу.
 
Адміністрація інституту повідомила студентам: «Ніхто вам не допоможе вирішити цю проблему». Обурені учні з самого ранку пішли в управління освіти, але директор у них на очах сів у машину і поїхав, так і не поговоривши з ними. Тоді студенти вирішили йти до міської влади. Вони прочекали до 3 години дня, але до них так ніхто й не вийшов з адміністрації міста.
 
Студент Хуан розповів, що учні обдзвонили всі місцеві ЗМІ і попросили кореспондентів прийти на місце події і зробити репортаж, але всі журналісти сказали, що не наважаться прийти. До студентів так ніхто і не приїхав.
 
Учні також заявили, що якщо міська влада їм не дасть відповіді, вони підуть до влади провінції.
 
В кінці минулого року в артилеристському інституті м. Хефей також через проблеми з дипломами була велика акція протесту, в якій брали участь понад 8 тисяч студентів.
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...