ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сайти про Тибет і Фалуньгун зазнають атак хакерів китайської компартії

Велика Епоха
Центр аналізу Інтернет-атак The Internet Storm Center на цьому тижні опублікував новий звіт, в якому мовиться, що протягом декількох останніх місяців дуже багато неурядових сайтів зазнали могутніх атак хакерів. Серед тих, що зазнали атак, велику частину займають сайти про Фалуньгун, Тибет, уйгурів та рух «Врятувати Дафур».

Часто використовувані способи атаки, це розсилка на контактні адреси сайтів електронних листів з шкідливими файлами. При цьому в темі і тексті листа часто використовується зміст, пов'язаний з правами людини, щоб привернути увагу одержувача листа і щоб він не видалив листа відразу. Зазвичай в таких листах в додатку два файли, один з нормальним змістом, а другий з троянським вірусом.

У звіті мовиться, що хакери використовували 8 видів троянських вірусів, серед яких відомі Enfal, Riler і Protux. Більшість адрес, з яких були вислані ці листи, знаходяться в Китаї, але є і з Тайваню, США і Кореї.

Армія китайської компартії окуповує Тибет з 1951 р. Група Фалуньгун зазнає придушення з 1999 р., її послідовників не тільки заарештовують, але й жорстоко знущаються з них, є вже безліч смертних випадків від тортур. Тому всі їхні сайти постійно зазнають атак з боку хакерів китайської компартії. А зараз ще об'єктом їхніх атак стали сайти про рух «Врятувати Дафур».

Американська служба ФБР заявила, що вже взялася за детальне розслідування цих масових планомірних атак на сайти, що містять «чутливу» для КПК інформацію.

Ляо Пейні. Велика Епоха