• Понад 70 чоловік поранено у сутичці поліції із селянами в провінції Сичуань.

  • Середа, 26 березня 2008 року
Чиновники м. Панчжіхуа разом з міліціонерами приїхали в село Шуйтан, щоб розмітити територію землі під будівництво сміттєпереробного заводу. Понад 70 місцевих селян спробували перешкодити їм це зробити, оскільки завод планувалося будувати на їхній землі і без їхньої згоди. В результаті відбулося зіткнення і понад 70 чоловік були сильно побиті, 17 чоловік арештовано. Це сталося 20 березня в першій половині дня. Того ж дня 11 заарештованих були звільнені, інші 6 чоловік досі знаходяться в ув'язненні. Ймовірно їх протримають в ув'язненні десять днів.

Як розповів про те, що трапилося кореспондентові The Epoch Times один із місцевих селян, вони якраз працювали в полі, коли приїхало 40-50 чоловік з місцевого керівництва і міліції. Вони почали вимірювати і розмічати землю. До них підійшли 70-80 селян і коли дізналися про причину їхнього приїзду, то почали виражати незадоволеність. Вони вели переговори протягом двох годин, після чого чиновники викликали підкріплення. Приїхало близько 100 озброєних міліціонерів, які без розмови відразу ж почали бити селян. В результаті деякі отримали серйозні травми. Постраждала також і немолода жінка, якій більше 80 років, від удару вона впала на землю. Б'ючи селян, міліціонери кричали: «Якщо ще будете щось заперечувати, то ми заберемо вас всіх».

Під час інциденту один із селян сфотографував процес биття їх поліцією на мобільний телефон, але до нього відразу ж підбігли міліціонери, відібрали телефон і видалили всі фото.

Селяни також розповіли, що міська влада без обговорення з селянами, вирішила побудувати цей завод на відстані 300-400 метрів від житлових будинків. Селяни виразили свою незгоду і протест такому рішенню влади. Вони вважають, що сміття, яке доставлятиметься на завод, забруднить грунтові води, використовувані для пиття і атмосферу.

В кінці інтерв'ю, селянин сказав, що китайська компартія протягом довгого часу чинить тиск на людей, і що вони вже не можуть цього терпіти, але у них немає зброї і тому вони можуть тільки на словах виражати своє обурення. Вони також закликають міжнародну громадськість звернути увагу на їхню ситуацію і надати допомогу та підтримку.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...