ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайська влада поспішає до початку Олімпіади заарештувати всіх неугодних режиму людей

Велика Епоха
Зараз служби безпеки Китаю прикладають всі зусилля для того, щоб до початку Олімпіади максимально обмежити свободу всіх неугодних комуністичному режиму (КПК) людей, які можуть в дні Олімпіади своїми зверненнями і акціями протесту «зіпсувати» репутацію КПК перед іноземними гостями.

Як повідомляє сайт minghui.org, з різних кінців країни безперервно надходить інформація про масові арешти людей, яких засуджують до термінів ув'язнення якраз до кінця Олімпіади.

У міліційному управлінні м. Харбін в березні пройшли збори, на яких була зачитана директива вищестоящого начальства, в якій підкреслюється, що до початку Олімпіади в першу чергу потрібно заарештовувати послідовників Фалуньгун. А також, що потрібно повідомити всім патрульним службам і районним поліцейським відділенням, щоб вони підсилили пошуки і арешти прихильників групи Фалуньгун, заарештованим можна приписувати будь-які види злочинів, наприклад продаж наркотиків і тому подібне.

Напередодні Нового року в м. Цзяохе провінції Цзілінь, спеціально створений для переслідування Фалуньгун, «Офіс 610» провів збори, на яких були присутні представники місцевих парткомів. На зборах були передані директиви вищестоящих про те, що напередодні Олімпіади потрібно підсилити пошук і арешти послідовників Фалуньгун. З того часу в цьому місті ще більше посилилися репресії щодо цієї категорії людей. Співробітники міліції приходять додому до вже раніше відомих послідовників Фалуньгун і питають, чи займаються вони ще цією практикою. Якщо вони відповідають, що займаються, або ж починають коливатися під час відповіді, або прагнуть ухилитися від відповіді, то міліція вривається до них в будинок і, без пред'явлення відповідних ордерів, проводить обшук. Якщо в результаті обшуку знаходять які-небудь матеріали, пов'язані з Фалуньгун, то господарів квартири відразу ж забирають у відділок або відвозять в «Офіс 610» для допиту і подальшого переслідування.

У період з 4 по 13 березня 2008 р. в м. Читайхе провінції Хейлунцзян у 40 послідовників Фалуньгун в будинках був проведений обшук, 14 чоловік було арештовано. Трохи раніше цього періоду було арештовано ще 17 представників цієї практики. Наразі двох із них відпустили, інші знаходяться в ув'язненні в центрі затримання. Є інформація про те, що вони оголосили голодовку на знак протесту незаконному ув'язненню, а також, що до них застосовують тортури.

За інформацією з надійних джерел відомо, що влада провінції Хейлунцзян недавно отримала нову директиву з вимогою заарештувати всіх відомих їм, так званих послідовників Фалуньгун, що «діють», і завдання це неодмінно повинно бути виконане до початку Олімпіади.

Міський голова м. Дачин провінції Хейлунцзян вже видав розпорядження про арешт ста місцевих послідовників Фалуньгун.

За матеріалами minghui.org