• Заклад «промивання мізків» у Китаї довів жінку до смерті

  • Вівторок, 18 жовтня 2011 року
 

23 вересня влада китайської провінції Сичуань кремувала тіло Ван Мінжун, колишньої медсестри, яка померла у закладі «промивання мізків». На тілі померлої жінки родичі виявили синці та сліди від ударів.

Жінка раніше працювала старшою медсестрою в реабілітаційній лікарні міста Ченду. У 1998 році вона почала займатися Фалуньгун. Однак уже через рік у липні 1999 року комуністичний режим розпочав нову кампанію переслідування — її жертвами стали як раз прихильники духовної практики Фалуньгун. Пані Ван також протягом кількох років багаторазово арештовували.

7 вересня жінку черговий раз забрала міліція та відправила в установу «промивання мізків» (офіційна назва — Центр навчання законам*) у місті Ченду, де її змушували відмовитися від своїх духовних переконань.

Влада не висунула жодних офіційних звинувачень і не надала на підпис будь-яких протоколів. На знак протесту затриманню Ван оголосила голодування. У відповідь на це її почали насильно годувати за допомогою трубки, яка вставлялася через ніс у шлунок. Процес годування здійснювався грубо і використовувався як спосіб катування, повідомляють джерела The Epoch Times.

Через 10 днів після затримання Ван Мінжун раптово померла. За словами родичів, труп небіжчиці мав безліч синців і слідів від ударів, однак влада відмовилася повідомити їм причину смерті.

Кореспондент The Epoch Times зв’язався зі співробітницею Центру навчання законам на прізвище Бао і запитав про причину смерті Ван. У відповідь вона лише поклала трубку, і потім більше до телефону ніхто не підходив.

Так само вчинив і Ван Сюефен, заступник начальника управління міліції району Цзіньцюань, співробітники якого здійснювали затримання  жінки і потім транспортували її до «Центру навчання законам».

*«Центри навчання законам» - державні установи в КНР, створені для проведення психологічної обробки людини з метою змінити її думки та світогляд, які комуністичний уряд вважає неправильними. Для досягнення цієї мети використовуються агітаційні відео та аудіо матеріали, а також спеціальна література, яку змушують вчити напам'ять. Також використовуються бесіди з «фахівцями» центру. В останні роки ці «класи» використовуються в основному для так званого «перетворення» послідовників Фалуньгун, при цьому до останніх нерідко застосовують побиття та тортури.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...