• Бесіда з конгресменом США Дана Рорабахером про вилучення органів у живих людей у Китаї

  • Середа, 19 квітня 2006 року
 
 
 
Примітка редактора: нещодавно журналіст “Великої Епохи” мав можливість зустрітися з американським конгресменом і обговорити останні новини щодо вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун у китайських трудових таборах. Нижче наведено висловлювання конгресмена Рорабахера. (Rohrabacher.house.gov)

Цей випадок може бути розслідуваний як в самому Китаї так і за його межами, правда стає відомою американцям і людям усього світу. Це жахливо, і цілком очевидно, що це виходить за рамки моральних норм майже усіх країн. Настав час громадянам світу сказати “Ні” монстрам, що розбирають тіла живих людей у Китаї і наживаються на продажі їхніх органів.

Ми, як законодавці, як державні діячі й американці, не повинні бути замішані в цих злочинах, зберігаючи мовчання. Історії байдуже чи сприятимемо ми продажу Боїнгів 747, чи іншим справам, але історія буде судити нас, якщо ми відвернемося, знаючи, що в Китаї у великому масштабі відбуваються нелюдські страждання.

Ми несемо відповідальність за те, щоб наш президент висловив гаряче бажання американців розпочати доскональне розслідування цих злочинів, зажадати пояснень від генсекретаря Ху Цзіньтао під час його майбутнього візиту, вимагати розслідування третьої сторони на місці злочину. Я думаю, ви погодитеся, що це найменше, що ми можемо зробити.

На вебсайті центру з трансплантації органів у Тяньцзіні, ми можемо побачити графік їхніх “досягнень”, який показує, що кількість операцій стрімко зростає після 1999 року, коли почалося офіційне переслідування Фалуньгун.

Це може бути жахливим поясненням того, чому пацієнтам у КНР не доводиться довго чекати людських органів.

Цей вид аморального співробітництва з вилученням та продажою людських органів, звичайно, особливий випадок і ми не можемо його ігнорувати.

Багато людей вважає, що Китай сприятливе місце, де можна робити свій бізнес і заробляти гроші, але вони не бажають помічати справи керівників країни, які утягнуті у страшні злочини. Зараз ми ігноруємо багато поганих речей, які вони постійно роблять. Китайські комуністи очікують, що ми проігноруємо їхні злі справи. Однак це не означає, що вся наша країна забула людські цінності.

Я думаю що, коли країна не підтримує певні моральні основи і закриває очі на утиски, врешті-решт, це повертається, руйнуючи країну, яка закриває очі і не визнає зло. У цьому випадку комуністичний Китай знову демонструє зло, яке заслуговує на осуд усього цивілізованого світу.

Я думаю, важливо, щоб відомі люди в США голосно висловилися від імені американців на підтримку китайців. Тим самим ми продемонструємо мученикам у Китаї і в усьому світі, що ми на їхньому боці. Ми на боці пригноблених людей, а не жорстокого диктатора, який їх репресує, навіть за умови, що американські бізнесмени заробляють гроші в Китаї.

У Китай має поїхати багато людей, але вони повинні говорити з пригнобленими людьми, а не з гнобителями. Не витрачати час на мучителів, а провести час з потерпілими від катувань людьми.

Я думаю, зрештою американські люди зрозуміють що відбувається в Китаї, і США виступить проти комуністичних лідерів Китаю. Це дає нам упевненість, що ми зможемо запропонувати значну підтримку людям, таким як послідовники Фалуньгун, які просять тільки права жити і жити на Волі.

Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...