• Канадці закликають уряд розслідувати події, що відбуваються в китайських таборах смерті

  • Понеділок, 17 квітня 2006 року
 
 
 
Колишній Член Парламенту й Голова Підкомісії Парламенту з прав людини Девід Кілгур переконаний, що "новий уряд Канади дійсно вірить у права людини ... Але Ви повинні натиснути, щоб упевнитися, що вони діють".

Канадські практикуючі Фалуньгун врахували пораду, яку дав Кілгур на мітингу минулого понеділка у Парламенту, на якому Члени Парламенту від всіх головних партій переконували прем'єр-міністра Стівена Харпера дослідити повідомлення про табори смерті в Китаї, де у живих послідовників Фалуньгун вилучають органи для продажу. З минулої середи учні Фалуньгун проводять щоденну апеляцію біля Міністерства Закордонних справ, щоб закликати уряд Канади до дій.

У середу Асоціація Фалунь Дафа Канади відправила інший лист Міністрові Закордонних справ Пітеру Маккей. Зі слів президента Асоціації Лі Сюня: "У той час, як наш уряд усе ще розглядає цю справу, сумно те, що комуністичний режим діє набагато швидше".

Реагуючи на термінову ситуацію, Асоціація ініціювала створення Дослідницького комітету й запрошує приєднатися інші зацікавлені організації. Мета його полягає в тому, щоб "поїхати в Китай для проведення незалежного розслідування переслідування Фалуньгун у всіх трудових таборах, в'язницях, лікарнях і місцях, що мають до цього відношення,".

Лі відзначив, що через три тижні після того, як були опубліковані новини про збір органів у китайському концтаборі Суцзятунь, звідти були вивезені всі люди, що залишилися. Тим часом джерела на континенті Китаю, що лікарні й центри з пересадки органів у багатьох областях Китаю в цей час працюють цілодобово, виконуючи операції з пересадки, і були підтвердження того, що багато органів отримані від живих практикуючих Фалуньгун.

Міністерство Закордонних справ поки не вдалось до дій, пославшись на те, що проводиться незалежна верифікація (перевірка) повідомлень «Великої Епохи».

Практикуючі Фалуньгун зібрали 16 000 підписів, що закликають уряд Канади виявити активну позицію. "Кожна хвилина зволікання приведе до непоправної втрати безневинних життів і буде ганьбою роду людському ", - сказав Лі.

У листі Асоціації процитовані слова Члена Парламенту й колишнього Міністра Юстиції Ірвіна Котлера із книги "Після 'Ніколи Знову": "В остаточному підсумку, ми як політичні лідери будемо оцінені, і будемо вважатися відповідальними за те, як ми виконували свої обов'язки й зобов'язання".

Сінді Чань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...