• Спеціальний комітет заявляє про факти масового знищення жертв концентраційних таборів

  • Вівторок, 11 квітня 2006 року
 
Об'єднаний комітет з розслідування злочинів у секретному концентраційному таборі Суцзятунь і фактів переслідування Фалуньгун у Китаї (The Integrated Committee to Investigate the Secret Sujiatun Concentration Camp and the Facts of the Persecution of Falun Gong in China (ICISSCC-FPFGC)) опублікував термінове повідомлення, щодо концентраційного табору Суцзятунь та інших подібних місць.

Повідомлення, у якому говориться про те, що зараз у Китаї відбувається масова різанина для приховання свідоцтв злочинів у концентраційних таборах, закликає світову спільноту почати проводити термінові заходи для припинення нового геноциду".

Нижче наводиться текст повідомлення комітету:

Термінове повідомлення

Коротко: Свідки підземних концентраційних таборів, включаючи табір Суцзятунь, були таємно переміщені у інше місце і у будь-який час можуть бути вбиті. Тим часом деякі клініки в Китаї раптово збільшили кількість операцій з пересадки органів.

З 2001 року у багатьох китайських провінціях були побудовані концентраційні табори, подібні Суцзятунь, для ув'язнення там великої кількості послідовників Фалуньгун. У цих таборах влада проводить вилучення органів у живих людей для їх продажу, а потім піддає кремації їх тіла, щоб знищити будь-які докази. Ці лиходійства стали відомі всьому світу на початку березня. За три тижні підземний концтабір Суцзятунь був спішно передислокований. Тим часом деякі клініки і центри з пересадки органів в Китаї поспішають провести велику кількість трансплантацій людських органів. Відбуваються масові вбивства для знищення свідків концентраційних таборів, і ми терміново закликаємо міжнародне співтовариство почати здійснення плану із порятунку, щоб зупинити новий геноцид.

Кого це стосується:

Згідно розслідуванням і повідомленням з континентального Китаю, відразу ж після того, як був викритий табір Суцзятунь, китайський режим спішно видав "Тимчасовий указ з пересадки людських органів" документ з новими інструкціями, стосовно багаторічної практики витягання органів з ув‘язнених. Але і цей документ вступить в силу тільки після 1 липня, і ми підозрюємо, таким чином, що компартія прагне знищити за цей час всі свідоцтва злочинів. Розслідування підтвердило, що лікарні і центри з пересадки органів у Хейлунцзян, Хунань, Шанхаї, Чжецзян, Юньнань, Аньхуей, Шаньсі і Синьцзяні працюють надурочно. Співробітники клінік говорять пацієнтам, що відповідні органи можуть бути знайдені зараз за один-два дні, і що після цієї партії органи буде важко знайти.

Згідно розслідуванню неурядових організацій, у минулому режим побудував табори, подібні Суцзятунь, по всій країні. Підозрюється, що ці табори використовуються для секретного ув‘язнення і вбивств людей, які твердо вірять у Фалуньгун. Крім того, у цих таборах у живих учнів Фалуньгун вилучають для пересадки органи. Проведені розслідування підтвердили: раптове збільшення постачань органів всередині Китаю - не окремий випадок, а широко розповсюджене явище в Китаї. Ймовірно, компартія знищуватиме докази своїх злочинів, які все ще залишилися. Ми, таким чином, вважаємо, що вбивства практикуючих Фалуньгун, які знаходяться у цих таборах, відбуваються величезними темпами!

Після Другої світової війни міжнародне співтовариство дуже жалкувало, що було не в змозі зупинити Холокост, і дало урочисту обіцянку "Ніколи Знову". Шістдесят років потому, історія дає цивілізованому світу можливість виправити помилку минулого. Ми сподіваємося, що це покоління зможе з гордістю сказати: «Ми не тільки пообіцяли, але і стримали нашу обіцянку».

Ми терміново просимо уряд США, уряди інших країн, Організацію Об'єднаних Націй, а також всіх міжнародних організацій, які мають до цього відношення, вдатися до негайних дій, активізувати всі можливі механізми, щоб зупинити новий геноцид у континентальному Китаї. Кожна хвилина зволікання приведе до непоправної втрати безневинних життів і стане ганьбою для всього людства!

Об'єднаний комітет з розслідування злочинів у секретному концентраційному таборі Суцзятунь і фактів переслідування Фалуньгун в Китаї. (ICISCC-FPFGC)

5 квітня 2006

Об‘єднаний комітет - група, сформована 4 квітня вебсайтом «Прозріла мудрість», і Асоціацією Фалунь Дафа, завдання якого «сформувати "Об'єднаний комітет" зі всіма пов'язаними міжнародними організаціями, державними представництвами і ЗМІ з вимогою попрямувати до Китаю для проведення незалежного і повного розслідування, збору свідоцтв і фактів про переслідування Фалуньгун, включаючи концентраційний табір Суцзятунь та інші секретні концтабори, розташовані в інших місцях для того, щоб припинити це звіряче семирічне переслідування послідовників Фалуньгун».

Версія англійською: The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...