• Помічник колишнього секретаря КПК закликає міжнародне співтовариство провести розслідування в китайських трудових таборах

  • Середа, 19 квітня 2006 року
 
 
Практика вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун у концентраційних таборах була викрита, і комуністичний режим протягом трьох тижнів зберігав мовчання, продовжуючи брехати і заявляючи, що дозволить іноземним ЗМІ розслідувати цей випадок, спішно знищуючи докази існування цих таємних концтаборів і їх діяльність. Суспільство сприйняло це як свідчення того, що китайський комуністичний режим, заперечуючи все, в усьому зізнається.

Пан Лінь Му, помічник колишнього Генерального секретаря КПК Ху Яобана, у своєму інтерв'ю для "Великої Епохи" звернувся до міжнародного співтовариства, щоб об'єднати зусилля з припинення жорстоких злочинів КПК. Він також звернувся до Ради ООН з прав людини з клопотанням про проведення розслідування в усіх трудових таборах Китаю, де переслідують послідовників Фалуньгун і політичних дисидентів, включаючи практику вилучення органів у живих людей. Нижче наведено витримки з цього інтерв'ю.

Вилучення органів у живих – дикість

«Злочинні дії з вилученням органів у живих послідовників Фалуньгун порушують не тільки Міжнародне право, але також порушують закони Китаю. Хоча в Китаї нещодавно прийнято так зване законодавство, воно навряд чи виконується».

«У Китаї з древніх часів дотримання етикету вважається дуже важливим. Китайці дотримуються строгих національних вірувань, таких як збереження тіла своїх родичів після їхньої смерті, поховання мертвих, навіть тіло і волосся не можна пошкоджувати».

«За традиційними поняттями китайського народу злочинні дії КПК з вилученням живих органів надзвичайно жорстокі і нелюдські».

Китайські трудові табори – найнебезпечніше місце

«Китайські трудові табори – найпохмуріше та найнебезпечніше місце у Китаї, місце, де широко застосовуються тортури. Я багато чув про практикуючих Фалуньгун і політичних дисидентів, яких катували в трудових таборах. Багато людей, які звідти вийшли, зазнали різного роду катувань».

«У мене є багато друзів, які були свідками цього. Наприклад Ван Цзіньбо, якого звільнили торік після того, як він відсидів у тюрмі повний термін – його багато разів катували у в'язниці; Чен Лунде з Ханчжоу, столиці провінції Чжецзян, - його катували електрошоком і тепер він став інвалідом. Ма Сяомін і Чжао Чанцін з міста Сіань, обоє зазнали катувань і жорстоких утисків...».

КПК приховує скоєні в трудових таборах злочини

«Хоча багато людей вийшли з трудових таборів і розповіли правду про катування і переслідування, у них немає можливості подати в суд на злочинців, тому що вони не можуть пред'явити доказів і свідків. Вони знають, що усі, хто був присутній там, включаючи чиновників з органів Громадської Безпеки, адміністрацію табору, ніхто з них не даватиме свідчень».

«Кілька добрих людей з органів Громадської Безпеки і персоналу таборів розповіли нам про поширені там катування і жорстоке ставлення, але вони не стануть давати свідчення у суді, вони бояться».

«Більш того, трудові табори використовують безліч засобів, щоб сховати свої злочини, такі, наприклад, як використання кримінальників, щоб вони погано поводилися з політичними дисидентами.

Звернення до міжнародного співтовариства

"Приймаючи до уваги те, що трудові табори широко поширені в Китаї, і катування загальновживані, і особливо після того, як були розкриті дії з вилученням органів у живих послідовників Флуньгун;

Приймаючи до уваги те, що КПК зневажає законодавство, і в Китаї питання щодо трудових таборів не можна вирішити законним шляхом;

Ми звертаємося до міжнародного співтовариства і Ради ООН з прав людини з тим, щоб було проведено всебічне і незалежне розслідування. Ми наполегливо радимо КПК відкрити для розслідування всі трудові табори в Китаї».

«Ми звертаємося до авторитетних Рад ООН, щоб правда була встановлена, щоб були усунені усі перешкоди, знищені бар'єри і блокади створені КПК, і щоб було проведено міжнародне розслідування стосовно трудових таборів, в'язниць, центрів затримки, Офісу 610 і пов'язаної з ним шпигунської мережі й інших незаконних організацій».

«Незважаючи на результат і ступінь виконання, ми звертаємося до міжнародного співтовариства і людей, задіяних у всіх життєвих сферах, щоб усі разом закликати до справедливості. Тільки широкомасштабне, глибоке і всебічне незалежне розслідування буде ефективним і значимим».

«Ми будемо продовжувати виступати з таким закликом, щоб покінчити із злочинами проти людства в Китаї, які підтримує держава ».

Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...