• Урядові США: На чаші терезів тисячі життів. «Копати» потрібно глибше

  • Вівторок, 18 квітня 2006 року
 

6 квітня «Велика Епоха» повідомила, що китайський режим спішно знищує свідчення вилучення органів у живих послідовників Фалуньгун у «лікарні» Суцзятунь.

За повідомленнями преси, американський уряд оголосив у п'ятницю, що в Суцзятунь двічі відправлялись експерти, які не знайшли "жодних свідчень того, що це місце використовується для чогось іншого окрім надання послуг звичайної суспільної лікарні".

Ми б дуже здивувалися, якби простий візит дав би якийсь інший результат. Перший раз «Велика Епоха» сповістила про це 9 березня, і китайський режим три тижні зберігав мовчання.

Ми довідалися, що за цей час ув'язнені із Суцзятунь у спішному порядку були перевезені в інше місце, сам підземний табір та прилягаюча місцевість затоплена спецагентами, які були замасковані під продавців, велосипедистів і перехожих, увівши в оману всіх журналістів і дослідників. Для забезпечення «законного» прикриття режимом була термінова видана директива щодо пересадки органів, яка вступає в силу з 1 липня.

«Перед кінцем квітня»

У той же час, численні джерела повідомляють про раптове підвищення кількості операцій з пересадки органів.

Репортери радіостанції «Sound of Hope» зателефонували у велику кількість клінік з пересадки органів у Китаї, і скрізь їм говорили про необхідність термінового приїзду для операції.

Один доктор повідомив: "До кінця квітня буде багато органів. Ми зараз отримуємо великі поставки, і Ви повинні поквапитися. Ви розумієте, що я маю на увазі? Після цього, постачання буде обмеженим".

Лікарі пропонували органи "живих людей" 20-30-ти років, які "дуже здорові".

Вони пояснили, що команди лікарів з трансплантації, змінюючи один одного, працюють зараз цілодобово.

Аудіозапис цих розмов доступний на нашому сайті (тільки китайською).

Це раптове збільшення операцій з пересадки органів дуже поширене. Раніше, ґрунтуючись на телефонних інтерв'ю, «Велика Епоха» повідомляла, що лікарні і клініки з пересадки органів у Хейлунцзяні, Хунані, Шанхаї, Чжецзяні, Юньнані, Аньхуеї, Шаньсі і Сіньцзяні працюють у цілодобовому режимі, не справляючись з потоком операцій.

Чому зараз так багато лікарень з пересадки органів працює цілодобово? Китайський режим знищує послідовників Фалуньгун, і усуває усіх, хто може стати свідком цих злочинів, а також на цьому наскільки можуть заробляють гроші.

Що можна зробити

«Велика Епоха» і радіо «Sound of Hope» зуміли перевірити це, просто телефонуючи тим, хто робить операції з пересадки, з'ясувавши, що органи отримані від живих людей.

«Велика Епоха» переконує уряд США провести більш повне і всебічне розслідування, ніж просто туристичні відвідини Суцзятунь.

Таке розслідування повинне включати прямі інтерв'ю медперсоналу по всій території Китаю, охопити всі лікарні і центри з пересадки органів, які задіяні в торгівлі органами живих людей. Охопити всі трудові табори в Китаї - джерела для збору людських органів.

Це розслідування повинне домогтися від влади КНР відповіді на запитання: чому за сім років з 1991-го до 1998-й рр. було проведено 78 пересадок печінки, а за один тільки 2003 рік їх було проведено 3 000?!

Відповідь на це запитання повинна бути отримана негайно. Тисячі людей уже загинули і продовжують гинути зараз у страшенних муках, ставши живою сировиною для китайських фабрик з пересадки органів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...