• До заклику зупинити вбивства послідовників Фалуньгун приєдналося більше 100 різних груп

  • Вівторок, 18 квітня 2006 року
 
 
Приблизно 100 груп і 70 професійних союзів підписали відкритий лист Всесвітньої місії з порятунку переслідуваних послідовників Фалуньгун (The Global Mission to Rescue Persecuted Falun Gong Practitioners (GMRPFGP)), у якому звернулися до організацій, компаній, ЗМІ, урядів і всіх соціальних секторів світу із закликом засудити концтабори китайської компартії. Лист був розісланий GMRPFGP 12 квітня, закликаючи до термінового порятунку практикуючих Фалуньгун, що піддаються в Китаї геноциду, і почати зусилля зі збору підписів у підтримку цього рятувального руху.

"Масові звірства й жорстокі вбивства абсолютно не припустимі! Давайте всі разом вживемо заходів, заради основ людської совісті, етики, і щастя кожного на Землі!", - заявив керівник GMRPFGP пан Хе Хайін.

У цьому листі, людей просять засудити жорстоке переслідування, якому комуністичний режим піддає послідовників Фалуньгун. Особливо в концентраційних таборах, де у живих людей вилучають для продажу органи.

Пан Хе Хайін сказав: "Так як злочинна практика китайської компартії з вилучення органів у живих практикуючих Фалуньгун була розкрита, люди, різні групи й урядові організації закликали покласти кінець злодіянням КПК". Він також вказав, що багато з людей усе ще баряться.

Пан Хе Хайін додав: "Відповідно до обмежених досліджень, КПК готується вбити всіх потенційних свідків. Крім того, можливо, усунення свідків уже почалося. Поточна ситуація є дуже критичною".

Пан Хе Хайін звернувся до міжнародного співтовариства із проханням швидко й всебічно координувати в проведенні незалежного розслідування в трудових таборах, в'язницях, центрах «промивання мозку», лікарнях і всіх пов'язаних організаціях. Він заявив, що міжнародне співтовариство може використовувати високі технології й ресурси, типу супутників, які допомогли б у проведенні розслідування. Він також звернувся до медичного персоналу, поліцейських і персоналу таборів у Китаї, хто брав участь у здійсненні злочинів у різних концентраційних таборах, розкривати наявні свідчення. GMRPFGP буде працювати з різними урядами й організаціями, допомагаючи в забезпеченні всієї можливої допомоги для свідків, що з'явилися.

Пан Хе Хайін сказав: "Аргументи про 'недостатність' свідчень необгрунтовані й безвідповідальні". Він пояснив, що є дві проблеми, які потрібно вирішити. Перше - це негайно перешкодити вилученню органів у живих людей?

"Порятунок людей походить на зупинку пожежі, це - питання основ гуманності, а не технічних особливостей. Можливо, інформація про переслідування, якою ми зараз володіємо - тільки верхівка айсберга".

Друга проблема - суперечка про те, що не вистачає достатньої кількості свідчень. "Якщо люди стверджують, що кількість свідчень є недостатньою, тоді вони повинні негайно організувати в Китаї незалежне й велике розслідування, замість того, щоб чекати ще більшої кількості трагедій, щоб одержати такі свідчення", - заявив він.

Хе Хайін підкреслив, що наші сьогоднішні дії залишаться для майбутніх поколінь. Він сказав: "Історичний урок глибокий. Якщо міжнародне співтовариство зі страху або особистих інтересів не почне негайних дій, і дозволить цьому злодіянню тривати, то в майбутньому нас замучить совість. Це залишило б пляму ганьби на людстві, змити яку буде важко. Інший вибір - залишити нашим нащадкам гідні похвали норми гуманності, етики й правосуддя".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...