• У eBay з'явиться російськомовна версія

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Середа, 17 лютого 2010 року
Уже через місяць найбільший у світі інтернет-аукціон eBay стане доступний російською мовою, інформує Корреспондент.

Про це повідомив менеджер піар-агентства Edelman Imageland Всеволод Денисов. Ця компанія займається інформаційною політикою eBay в Росії.

Для того щоб придбати товар, користувачі зможуть робити всі запити російською, а ціна автоматично буде перераховуватися з доларів у рублі.

На думку Денисова, впровадження російськомовного сервісу стане важливим кроком, якого не вистачало, щоб eBay став популярним в РФ.

Система оплати товарів не зазнає жодних змін, для цього, як і раніше, необхідно буде користуватися платіжною системою PayPal.

Локалізована версія працює в тестовому режимі за адресою global.ebay.com.

Однак деякі російські експерти вважають, що для зростання популярності eBay в країні необхідний не переклад сайту російською мовою, а вирішення питань з доставкою та оплатою продуктів.

"Більшість росіян, які знають, що таке eBay і купують там товари, володіють англійською мовою, тому переклад російською для них не дуже важливий", - сказав керівник інтернет-аукціону Мешок.Ру Олексій Нефедов.

На його думку, набагато важливіше, щоб eBay зміг надати російським користувачам звичні способи оплати та доставки - а цього найбільший в світі он-лайн-магазин зробити поки не зумів.

Денисов у свою чергу пояснив, що на eBay способи доставки товару визначаються продавцем і покупцем; ці питання не входять до самого мережевого аукціону, який фактично є лише майданчиком, що дає можливість сторонам здійснити операцію.

Проте інтерес такого великого гравця до російського ринку - це вже позитивний момент, говорить керівник інтернет-аукціону Мешок.Ру.

"Прихід eBay змусить місцеві компанії покращувати якість сервісу і боротися за свого клієнта", - вважає Нефедов.

Он-лайн-аукціони досить популярні в Росії. За даними сайту Молоток.Ру, у 2009 році близько 30 мільйонів чоловік придбали товари через Інтернет.

Скільки росіян купили товар через eBay, невідомо, тому що компанія ці дані не розкриває.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...