• З'явилися перші шахраї-посередники в оформленні біометричних паспортів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 січня 2015 року
Після того, як з нового року Державна міграційна служба почала приймати документи на оформлення біометричних паспортів, з’явилися перші посередники і можливі шахраї, які обіцяють людям оформити такий вид документу.  Про це повідомила прес-служба ДМС.

У відомстві попереджають, що оформити біометричний паспорт для виїзду за кордон можна тільки у підрозділах Міграційної служби, і закликають не користуватися послугами посередників.

«Розцінки на послуги таких посередників коливаються від 1000 гривень і більше. Закінчується це, як правило, в кращому випадку звичайним оформленням документа у Міграційній службі у встановлений законодавством строк, у гіршому — втратою коштів і неотриманням документа», — йдеться у прес-релізі відомства.

Згідно із повідомленням, вже були виявлені перші посередники, які обіцяють оформлення документа прискореними строками — інформацію про них передали до правоохоронних органів.

На сайтах таких компаній пишеться, що вони є офіційними партнерами Державної міграційної служби України або Державного підприємства «Документ», однак це не відповідає дійсності, наголошують у відомстві.

«Тільки працівники міграційної служби здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи, і без особистої присутності людини у підрозділі ДМС ці процедури провести неможливо. Система, на основі якої оформлюються паспорти, не приймає інформацію з жодних носіїв», — пояснюють в Міграційній службі.

В разі, якщо громадяни натраплять на приватну компанію, яка пропонує послуги із оформлення біометричного паспорту, у Міграційній службі закликають повідомляти про такі випадки їм, а також звертатись до правоохоронних органів.


Читайте також:
Нові біометричні паспорти не конфліктуватимуть зі старими закордонними паспортами
Яка ціна за новий біометричний паспорт
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...