• Оголошені номінанти української премії «Телетріумф 2008-2009»

  • Андрій Волков | Велика Епоха
    Середа, 26 серпня 2009 року
Сьогодні, 26 серпня, члени Індустріального телевізійного комітету (ІТК) оголосили основних номінантів Національної телевізійної премії "Телетріумф 2008-2009".

На прес-конференції в приміщенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення члени ІТК оголосили трійку учасників по кожній з номінацій, які потрапили до списку "Телетріумфу".

Оргкомітет визначив 23 номінації та одну спеціальну, яку оголосять на церемонії вручення премії 4 вересня цього року в приміщенні Жовтневого Палацу в Києві.

У номінацію «Документальний фільм/серіал» увійшли «Володимир Івасюк. Ідеальне вбивство», «Війна та мир», «Фаїна». Війна спецслужб». Трійка з «Свобода слова», «Я так думаю з Анною Безулик», «Шустер жити, п'ятниця» увійшла в номінацію «Ток-шоу». У номінації «Розважальна програма» експерти виділили таких номінантів: Вечірній квартал, інтелектуально-розважальне шоу «Хто проти блондинок?», «Україна має таланти».

Тетяна Моркіді, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення відзначила, що цього року збільшилася кількість номінацій і був організований перегляд робіт через веб-сайт проекту "Телетріумф 2008-2009".

«Телетріумф» - це єдина національна телевізійна премія, що визначає найкращих представників телевізійної галузі », - сказала Катерина Котенко, виконавчий директор ІТК.

Костянтин Невядомський, представник компанії «Ернест енд Янг», сказав, що їх завданням у цьому проекті - «гарантія незалежного та прозорого підрахунку голосів». Компанія вже другий раз виступає незалежним експертом національної премії.

Цього року на здобуття телевізійної премії було подано 229 робіт від національних і регіональних каналів, виробників фільмів і програм.

Олександр Ткаченко, генеральний директор каналу «1 +1» зазначив, що на церемонію нагородження 4 вересня запрошені групи «Бум бокс», «ТНМК», «Друга ріка», «Тік», а також Олександр Пономарьов, Світлана Лобода та ін..

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...