• Конференція нетрадиційних способів оздоровлення людини пройшла у Києві

  • Андрій Волков | Велика Епоха
    Вівторок, 15 вересня 2009 року

Практичним досвідом оздоровлення людини обмінялися лікарі, психологи і фахівці у сфері медицини на конференції у Києві 13 вересня. До уваги учасників були представлені різні методи народної нетрадиційної медицини.

За словами Володимира Нагірного, організатора конференції, основні цілі конференції досягнуті. «Йде дуже зацікавлений, щирий обмін думками. Ми бачимо різні методики, різні напрями, що примушує людину замислюватися, думати і шукати», - сказав він. А завдання вбачали у популяризації різних нетрадиційних способів оздоровлення людини.

В усіх методиках головним об'єктом виступає людина, її духовність і фізичне самопочуття.

Рахматулла Танабаєв, родом із Казахстану, розповів, що став народним цілителем після того, як йому приснився сон, в якому він побачив свого дідуся і сокиру. Незабаром він почав лікувати людей від різних недуг. А робить він це так - розжарює сокиру до червоного кольору, потім набирає в рот води, стає поблизу людини і випускає воду з рота на розжарену сокиру. Для контакту з пацієнтом, за словами Рахматулли, він язиком торкається до розжареної сокири. Народний цілитель говорить, що у такий спосіб він приймає хворобу людини на себе, а потім, коли пацієнт іде, Рахматулла молитвами очищає себе від цієї хвороби.

Ще одним із того, що найбільше здивувало учасників конференції, була розповідь про китайський метод вдосконалення «Фалунь Дафа». Він уперше був представлений увазі народних цілителів. Пантелеймон Миколаїв, російський академік Міжнародної Академії Біоенерготехнолгій, вважає, що «цих п'яти вправ досить, щоб відновити енергетику організму людини. Ця методика омолоджує організм. Вона створює у людей позитивний настрій на життя, і це - головне».

Представила метод вдосконалення «Фалунь Дафа» Катерина Буча. Вона приїхала з Республіки Білорусь і вперше бере участь у конференції з нетрадиційного методу лікування. Катерина представляє Громадське об'єднання практичних психологів у місті Гродно.

Катерина Буча розповіла, що в 2003 році вони вирішили провести дослідження на юних спортсменах, стрільцях із лука. Отримавши згоду батьків, вони провели аналіз психічного стану юнаків. Через рік після початку практики по «Фалунь Дафа», Катерина отримала результати, які викликали здивування у її колег. «Мене запитували, що ми таке зробили, тому що в психології немає таких методів, які дозволяють людям змінюватися настільки швидко».

За словами Катерини, спортсмени почали швидше добиватися результатів. Одна спортсменка, не маючи спортивної бази для підготовки стрілянини з лука, на змаганнях випереджає своїх суперників зі стрільби.

«Система Фалунь Дафа дозволяє більш глибоко і кардинально змінюватися людині, працювати над собою», - додала Катерина Буча.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...