• Подорож до Лондона, одного з найкрасивіших міст світу

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    Субота, 16 листопада 2013 року
Одна з визначних пам'яток найгарнішого міста у світі — Тауерський міст.

Одна з визначних пам'яток найгарнішого міста у світі — Тауерський міст.

Фото: fazon1/photos.com

Саме такий останній результат досліджень, проведених авторитетним, американським журналом «Forbes». Щоб скласти рейтинг найгарніших міст у світі, було проведено опитування фахівців у таких сферах, як міське планування, архітектура та сталий розвиток. Виявилось, що Париж позбувся свого почесного статусу найгарнішого міста у світі. Чим завоювала серця фахівців і мільйонів туристів столиця туманного Альбіону, спробуємо з'ясувати далі.

Найгарніше місто у світі: Біг Бен та будівля Парламенту.

Найгарніше місто у світі: Біг Бен та будівля Парламенту.

Фото: Sergey Borisov/ru.wikipedia.org

Лондон — батьківщина Шерлока Холмса.

Лондон — батьківщина Шерлока Холмса.

Фото: Anders Thirsgaard Rasmussen/ru.wikipedia.org

По-перше, новоявлене найгарніше місто у світі славиться безліччю визначних пам'яток історії та культури, серед яких: Букінгемський палац, Вестмінстерське абатство, собор Святого Павла, Тауерський замок, Віндзорський замок, Національна галерея та ін.. Найбільш відвідувані місця серед туристів — музей Шерлока Холмса на Бейкер-стріт (так-так, у літературного героя теж може бути свій будинок-музей), музей воскових фігур мадам Тюссо у формі величезної кулі та галерея сучасного мистецтва «Білий куб».

Найгарніше місто у світі — ще одна з фінансових столиць світу.

Найгарніше місто у світі — ще одна з фінансових столиць світу.

Фото: Francesco De Napoli/photos.com

По-друге, Лондон — один зі світових центрів міжнародного бізнесу та торгівлі. Найбільші Європейські банки, торгівельні центри, страхові компанії, національні установи вважають за честь розмістити свої штаб-квартири в одному з п'яти ділових районів Лондона. Завдяки цьому, найгарніше місто у світі отримує величезні інвестиції.

Знайомитися з найгарнішим містом у світі краще з висоти славнозвісного автобуса.

Знайомитися з найгарнішим містом у світі

краще з висоти славнозвісного автобуса.

Фото: Stockbyte/photos.com

По-третє, Лондон — космополітичне місто. Іммігранти становлять тут 21% населення. Консервативний характер британської культури доповнили своїми яскравими традиціями та звичаями багатонаціональні приїжджі. Найгарніше місто у світі істотно перенаселено (у ньому проживає понад 7 млн людей), тому його неофіційно прозвали «The Great Wen» («фурункул»).

Приваблює Лондон також яскравим нічним життям, безліччю прекрасних магазинів і доступною англійською мовою.

Найгарніше місто у світі: урочиста церемонія зміни варти поблизу королівського палацу.

Найгарніше місто у світі: урочиста церемонія

зміни варти поблизу королівського палацу.

Фото: Jupiterimages/photos.com

Місто також цікаве тим, що розташоване на нульовому меридіані. Тому Лондон задає тон в економічному, суспільному і культурному житті всій Європі. Згадати лиш свінгуючий Лондон 60-х!

Незмінною традицією міста, яку прагнуть побачити всі туристи, є зміна вартових біля королівського Букінгемського палацу. Ця пишна церемонія під музику Гвардійського оркестру триває 40 хвилин, проходить за огорожею і супроводжується частими спалахами фотокамер туристів.

У найгарнішому місті у світі привабливий навіть паб.

У найгарнішому місті у світі привабливий навіть паб.

Фото: Oli Scarff/Getty Images

Кажуть, якщо ти не був у місцевому пабі, ти не був в Англії. Це не просто пивничка, а місце бурхливого соціального життя міста. При нагоді варто заглянути туди на кухлик елю. Цікаво, що Англія поки не може похвалитися наявністю власної кухні, але лише у столиці Великобританії можна скуштувати найсмачніші гарячі оладки з маслом та пухкі коржики, йоркширський пудинг та девонширський вершковий варенець.

Приховати красу столиці може лише славнозвісний лондонський туман. Але всупереч стереотипному уявленню іноземців про постійний серпанок, він повністю вкриває місто лише в січні та лютому.

Із 27 липня по 12 серпня 2012 Лондон вітатиме спортивних чемпіонів та їх уболівальників, бо саме тут проводитимуться тридцяті літні Олімпійські ігри. Найгарнішому місту у світі, безсумнівно, є чим пишатися!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...