• Міні-місто в Санкт-Петербурзі

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Понеділок, 5 грудня 2011 року
Нової пам'яткою північної столиці Росії стало міні-місто в Південній частині Олександрівського парку. На ділянці площею понад два гектари встановлені мініатюрні бронзові копії палаців та історичних ансамблів Санкт-Петербурга.

Казанський собор. Фото: Алла Лавриненко/The Epoch Times Україна
Казанський собор. Фото: Алла Лавриненко/The Epoch Times Україна

Всі моделі виконані в масштабі 1:33 і у висоту не перевищують метра. Найвища споруда — копія Ісаакіївського собору заввишки 2,5 метра. Ці величні будівлі, архітектурні шедеври, свідки історії багатьох епох неможливо осягнути поглядом і розглянути в подробицях в натуральну величину. Тут же, в міні-місті, доступне детальне вивчення шпиля Адміралтейства, Олександрівської колони, скульптурних прикрас ансамблів Палацової та Сенатської площ, куполів Ісаакіївського і Казанського соборів, що височіють на рівні пояса.

Цей туристичний об'єкт привертає увагу як місцевих жителів, так і гостей Петербурга. Правда, людині, не знайомій з архітектурними пам'ятками міста, важко розібратися з їхніми міні-копіями через відсутність табличок із назвами. Діти виявляють особливий інтерес до маленьких будівель. Для батьків це хороша можливість, використовуючи оригінальні наочні посібники, пробуджувати в дітях інтерес і повагу до досягнень великих майстрів минулого.

Недалеко від мініатюрного міста розташована бронзова скульптурна композиція «Зодчі»: за одним столом знамениті архітектори різних епох Петербурга — Растреллі, Россі, Трезіні, Монферран, Тома де Томон, Воронихін, Захаров і Баженов — обговорюють плани проектування Петербурга, дивлячись з висоти на результат своєї творчості.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...