• Переваги двокімнатних квартир

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 вересня 2016 року

ⓅУ сучасному світі кожна сім'я намагається мати власне житло, але в силу різних фінансових можливостей, не всі можуть собі дозволити особняк. Набагато доступніше купівля двокімнатної квартири, яка і порівняно простора, і недорога. Аналіз ринку нерухомості говорить про те, що саме такі квартири користуються найбільшою популярністю.

Існує ряд причин, щоб купити 2-кімнатну квартиру в Чернівцях:

• мінімальна різниця в ціні між 1-кімнатною і 2-кімнатною, а остання і комфортніша, і по площі не набагато більша, тому комунальні платежі доступні середньостатистичній сім'ї;

• якщо родина складається з 2-х і більше осіб, то в одній житловій кімнаті їй буде тісно. Такий варіант зручний для особистого користування або одинокої людини;

• що стосується 3-кімнатних, то вони і дорогі, і їх важче продати або здати в оренду;

• вкладення грошей в не дуже дороге і ліквідне житло ще один аргумент, який доводить, що 2-кімнатна квартира в Чернівцях — це зручно для життя і вигідно в плані вкладення грошей.

Також важливу роль відіграє можливість проведення ремонтних робіт. Виявляється, архітектори і дизайнери із задоволенням беруться за ремонт у 2-х кімнатній квартирі, тому що дизайн-проект демократичний, проходить швидко, але досить площі, щоб втілити в реальність оригінальні ідеї. Також дуже цікаво працювати, коли є можливість здійснити ефект студії, об'єднуючи існуючі зони в одну. Якщо в квартирі є 3 вікна, то її можна легко перетворити у 3-кімнатну, а не переплачувати за зайві квадрати. Адже в стандартних квартирах багато зайвого простору у вигляді комори, великого коридору або холу. Взагалі, вони не потрібні, а якщо їх переробити під житлове приміщення, то мешканцям квартири з грамотним переплануванням буде і зручно, і не доведеться переплачувати за зайву площу.

Для успішного здійснення перепланування слід спочатку затвердити план, а потім уже дизайнери можуть братися за роботу. На сьогоднішній день існує дуже багато цікавих декоративних прийомів, за допомогою яких можна збільшити або розмежувати простір. Це і меблі, і колір, і матеріали. Адже ні для кого не секрет, що холодні або теплі тони візуально розширюють, подовжують площу. Одним словом, творять чудеса, радуючи і дизайнерів, які задоволені тим, що їх проекти стають реальністю, і мешканців квартири, яким приємно кожен день повертатися в затишне сімейне гніздечко і проводити цікаві вечори у родинному колі.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...