• На Кубку світу буде представлена нова біатлонна гонка

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 1 березня 2014 року

У програму Кубку світу та Олімпійських ігор збираються ввести новий вид біатлонної гонки. Відповідні обговорення зараз активно ведуться в Міжнародному союзі біатлоністів (IBU), повідомляє Президент IBU Андерс Бессеберг.

«За форматом гонка буде нагадувати Різдвяну, яка щорічно проходить у Гельзенкірхені, Німеччини. На трасу випускаються всього два учасники: чоловік і жінка, оскільки у багатьох збірних немає чотирьох осіб, які б могли боротися на рівних. Вони будуть пробігати однакову дистанцію по одному і тому ж маршруту. Гонка повинна вийти дуже захоплюючою через високу конкуренцію», ― зазначив Бессеберг.

Очікується, що в нових перегонах, тестування яких призначено на 23 березня в Холменколлені, Норвегії, за медалі поборються біатлоністи з 15 країн світу, що не потрапили до мас-старту.

Нагадаємо, нині в біатлоні існує змішана (командна) естафета. Кожна національна команда складається з 4-х спортсменів ― двох чоловіків і двох жінок, які проходять певний етап з двома вогневими рубежами (жінки 6 км, а чоловіки 7,5 км). Цей вид гонок на Чемпіонаті світу і Кубку світу вважається наймолодшим видом біатлонних змагань.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...