• Українським спортсменам не дозволили вдягти траурні пов'язки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 лютого 2014 року

Українська делегація на чолі з президентом НОК України Сергієм Бубкою звернулася до МОК на Олімпіаді-2014 у Сочі з проханням дозволити українським атлетам вдягти траурні пов'язки. Їхнє прохання було відхилене.

Як відповів Міжнародний Олімпійський Комітет, відповідно до Олімпійської Хартії «цього робити не можна».

Разом з тим НОК оприлюднив свою офіційну заяву на сайті організації: «Ми шоковані подіями, що відбуваються в нашій країні за останню добу. Ми глибоко сумуємо і висловлюємо щире співчуття з приводу загибелі наших співвітчизників. Вдома у нас залишилися сім'ї, близькі та рідні і нас турбує їх доля, доля нашої Вітчизни».

У свою чергу, українські спортсмени запевнили, що докладатимуть усіх зусиль для того щоб «над олімпійським подіумом майорів український прапор і звучав гімн України» на честь їхніх перемог.

Раніше відмови на подібні звернення на Олімпійських іграх в Сочі отримали делегації з Канади та Норвегії. Вони зверталися до МОК у зв'язку з трагічними подіями, що відбувались з їхніми співвітчизниками.

Нагадаємо, 18 лютого 2014 року під час антиурядових виступів у Києві на акціях протесту загинули 25 осіб. Президент України Віктор Янукович оголосив в країні 20 лютого днем жалоби за загиблими.

Читайте також:


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...