• Новий московський стадіон відкриє матч «Спартака» і « Динамо»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 15 лютого 2014 року

Московський «Спартак» домовився зіграти виставковий матч з київським «Динамо» на церемонії відкриття нового московського стадіону «Відкриття Арена» 24 липня 2014 року.

«Історія спортивного протистояння московського „Спартака“ та київського „Динамо“ пам'ятає безліч незабутніх моментів. Всі вони увійшли до класики вітчизняного футболу. Зустрічі між цими футбольними командами були і залишаються найбільш привабливими і цікавими як для російських уболівальників, так і для українських. Тому буде символічно, якщо перший матч на „Відкриття Арен“ відбудеться між найпопулярнішими і титулованими клубами на пострадянському просторі», ― наголошується в заяві «Спартака» на офіційному сайті.

Нагадаємо, комплекс «червоно-білих», що будується в районі Тушинського аеродрому, почав зводитися ще в 2006 році. Він вміщуватиме 44 тисяч уболівальників, а до 2018 року буде розширений до 46 тисяч місць. За даними голови ради директорів ФК «Спартак» Леоніда Федуна від лютого 2013 року, ціна проекту зросла до 15 млрд рублів.

Читайте також: 

Блохін знявся для антирасистського ролика УЄФА

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...