• Кріштіану Роналду розповів, чому розплакався, отримуючи «Золотий м’яч»

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 22 січня 2014 року

Португальський форвард і переможець «Золотого м'яча 2013» (Ballon D'Or) Кріштіану Роналду зізнався, що розчулився на врученні трофея FIFA, коли побачив щасливе обличчя свого сина.«Це був дуже зворушливий момент. На мене особливо нахлинули емоції, коли я підняв сина на руки і побачив його щасливе обличчя. А коли я побачив, що плачуть і мої близькі, то ще більше розчулився і заплакав. Сам не очікував від себе такої реакції. Мої сльози були щирі», ― розповів ЗМІ футболіст мадридського «Реала».

Це вже другий Ballon D'Or кращого бомбардира в історії збірної Португалії. Перший золотий м'яч він отримав у 2008 році, коли був визнаний УЄФА кращим гравцем Ліги чемпіонів і кращим футболістом року в клубному європейському футболі.

Нагадаємо, після вручення золотої нагороди Кріштіану Роналду 13 січня 2014 року в Цюріху Президент УЄФА Мішель Платіні розкритикував принципи відбору FIFA володарів Ballon D'Or. Він також висловив жаль з приводу французького півзахисника Франка Рібері, якому віддавав свою перевагу на отримання цієї нагороди.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...