• Українським спортсменам пообіцяли квартири за медалі в Сочі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 2 лютого 2014 року

На стадіоні «Олімпійський» у Києві вчора урочисто проводили на Олімпійські ігри в Сочі 43 українських спортсмена і дали їм останні напуття. Стимулом для перемоги в міжнародних спортивних змаганнях для українців будуть слугувати не тільки премії.

Як повідомляє прес-центр Національного олімпійського комітету України (НОК) голова Адміністрації президента Андрій Клюєв пообіцяв тим українським спортсменам, хто привезе з Сочі золоті, срібні або бронзові трофеї, подарувати квартири.

«Кабінет міністрів виділив премії для кожної медалі. Премія ― це добре, але коли молодим людям ще і є, де жити, то це ще краще. У вас повинен бути стимул, тому всім, хто привезе медалі, ми виділимо від держави квартири», ― заявив він після того, як зачитав напуття від президента країни Віктора Януковича.

У дорогу українським олімпійцям також вручили прапор країни, копію факела, яким запалювався вогонь на НСК «Олімпійський» під час літніх Ігор-80, і полотно з картою України.

Відзначимо, за завоювання золотої медалі Кабмін виділив премію в розмірі $125 тисяч, за срібну медаль ― $80 тисяч і бронзову $55 тисяч.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...