• Валентина Семеренко виборола золото на етапі Кубка світу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 16 грудня 2013 року

Українська біатлоністка, член національної збірної країни Валентина Семеренко завоювала золоту медаль у гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу, який проходив у неділю, 15 грудня 2013 року, в Ансі (Франції).

На фінішному спруті Семеренко обійшла російську суперницю Ірину Старих, хоча днем раніше в спринті була третьою. Після виступу на офіційній прес-конференції українка так прокоментувала свій успіх.

«Я сама не очікувала від себе такого успіху у Франції. Тут швидка, вузька траса і скрізь різкі повороти. На останніх метрах мені було дуже важко, і я вже подумала про те, що у мене більше немає сил боротися. Але переборовши себе, сказала: чому б не спробувати фінішний ривок, і в підсумку виїхала на фінішну пряму. Я дуже щаслива, що все так вийшло. Можна сказати, я зробила собі подарунок на Новий рік», ― пораділа Валентина.

Вона додала, що коли пристрілювалася і виходила на старт, то працювала тільки зі своєю мішенню, і не дивилася на приціли суперників.

«Я навіть не знала, як стріляє Габріела Соукалова, Ірина Старих та інші біатлоністки. Просто встала, виконала своє завдання і поїхала далі. Мені було цікаво поборотися», ― зазначила чемпіонка.

Раніше, 12 грудня, на першому етапі Кубка світу з біатлону українська жіноча збірна стала другою в естафеті. А на другому етапі, 14 грудня, у спринтерській гонці Валентина Семеренко завоювала бронзову медаль. Усі результати жіночої гонки переслідування в Ансі можна подивитися тут.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...