• Україна подала заявку на прийняття Олімпіади-2022

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 9 листопада 2013 року

Україна подала офіційну заявку до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на проведення зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор у 2022 році у Львові, повідомляє газета Верховної Ради «Голос України». 

Документ задекларували 5 листопада голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, віце-прем'єр-міністр країни Олександр Вілкул та мер Львова Андрій Садовий.

«Тепер чекаємо на рішення МОК. Боротьба буде нелегкою, адже конкуренти у нас дуже серйозні. І Закарпаття, і Україна покладають великі надії на цей проект. Якщо його приймуть, він стане важливим поштовхом для розвитку нашої держави», ― прокоментував виданню перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо.

Якщо Україна стане господаркою Олімпіади-2022, олімпійське містечко побудують біля стадіону «Арена-Львів», де в наявності є багато вільних ділянок, зазначив заступник мера Львова Василь Косів. Після змагань, уточнив він, олімпійське містечко трансформують під соціальне житло.

МОК оголосить переможця в липні 2015 року.

Інші офіційні заявки на проведення міжнародних спортивних Ігор вже подали Польща (у Кракові), Словаччина (у Татрах), Казахстан (в Алматі), Норвегія (в Осло) і Китай (у Пекіні та Чжанцзякоу). Німеччина вирішить, подавати заявку чи ні на проведення Ігор у Мюнхені після референдуму, який відбудеться 10 листопада. Раніше за результатами референдуму зі списку вибула Швеція. Влада країни мала намір прийняти Олімпіаду-2022 у Стокгольмі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...