• ФФУ може врятувати київський «Арсенал» від банкрутства

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 2 листопада 2013 року

Федерація футболу України (ФФУ) спробує врятувати київський клуб «Арсенал» від банкрутства, повідомив прес-секретар президента ФФУ Анатолія Конькова Павло Терновий.

«У Анатолія Конькова є думки щодо забезпечення життєдіяльності „Арсеналу“ коштами ФФУ», ― написав Терновий у своєму твіттері.

На запитання ж кореспондентів газети «Сегодня» прес-секретар відповів: «Ситуація (з Арсеналом) вимагає чергового втручання Федерації футболу. Тому президент ФФУ в черговий раз візьме на себе пошук шляхів і варіантів, які зможуть вплинути на майбутнє київської команди. Президент сам озвучить свої наміри, бо налаштований зберегти цілісність чемпіонату».

Нагадаємо, вчора генеральний директор «Арсеналу» Віктор Головко оголосив, що його футбольний клуб починає процедуру банкрутства. У зв'язку з цим він письмово поінформував прем'єр-лігу, що знімає команду з усіх змагань.

«На превеликий жаль, київський футбольний клуб „Арсенал“ так і не дочекався від кого-небудь підтримки і допомоги у важкий період. Тому з щирим болем у серці змушений оголосити, що клуб починає процедуру банкрутства, і команда знімається зі змагань», ― написав він у заяві на офіційному сайті ФК.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...