• Штімац може очолити один з українських клубів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 23 жовтня 2013 року

Колишній тренер збірної Хорватії Ігор Штімац швидше за все очолить одну з команд в Україні, повідомляє місцеве інтернет-видання «Спортски новини» в короткому повідомленні під заголовком «Колишній тренер швидко знайшов роботу: Українці хочуть тренера Ігора Штімаця».

Емісари з України вже знаходяться в місті Спліт з метою переговорів і укладення контракту з хорватським екс-футболістом. Серед них колишній український захисник, а нині футбольний агент Костянтин Сосенко і делегат-представник клубу Славко Головко.

Зустріч була організована місцевим хорватським агентом Івіцею Пірічем, який колись був гравцем київського «Арсеналу». Нині він вважається одним з головних медіаторів українського футбольного ринку.

Заяву про відставку Ігор Штімац подав ще тиждень тому, одразу після завершення групового етапу відбіркового турніру ЧС-2014. За даними «Євроспорт» з посиланням на заяву хорватського агента і коментатора, Штімац пішов на це через «конфлікт з керівництвом Федерації футболу країни» і «останніх результатів команди». При цьому відзначимо, що футболісти Штімаця зайняли друге місце в групі «А» і вийшли в стикові матчі (плей-офф).

Коментуючи журналістам свій відхід, екс-тренер збірної Хорватії так сказав: «Я попросив у президента федерації про відставку у зв'язку з останніми результатами (команди) і обстановкою навколо збірної країни. Не важливо, що ми вийшли до плей-офф... Якщо хтось у федерації не вірить у мою роботу, то я хочу їм дати шанс змінити ситуацію».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...