• Блохіну дали випробувальний термін

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 жовтня 2013 року

Президент футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс розповів, що протягом певного часу в Олега Блохіна буде «випробувальний термін».

«У мене в голові є певний час, який я відвів Блохіну, і він про це знає. Знає, які завдання він повинен виконати перед командою київського „Динамо“. Говорити про них я не буду, але він їх знає. Я йому довіряю і сподіваюся, що у нього все вийде», — сказав Ігор Суркіс журналістам, повідомляє прес-служба клубу.

Яких конкретно досягнень він очікує від Блохіна, власник «Динамо» не уточнив. Видання «Сегодня» з посиланням на свої джерела стверджує, що для того, щоб залишитись головним тренером клубу, команда Блохіна має виграти всі 6 матчів, що залишились (у «Арсенала», «Іллічівця», «Зорі», «Говерли», «Волині» та «Севастополя»). Друга необхідна умова для Блохіна — вивести команду в 1/16 Ліги Європи.

Якщо цього не буде виконано, президент клубу отримає підставу звільнити головного тренера без компенсації, повідомляє видання.

«Думаю, ми пройшли межу падіння і притирання один до одного і тепер повинні прагнути йти вгору. Та й вниз опускатися вже нема куди!» — сказав Суркіс, повідомляє сайт «Динамо».

Якщо ж Блохіна буде звільнено з посади головного тренера, на його місце президент клубу буде підбирати вже іноземного тренера.

«Якщо у нього не вийде, тоді вектор буде різко змінений. І в клубі про це знають. За такого розвитку ситуації я працюватиму над запрошенням іноземного фахівця. Я вже казав, що Блохін — останній з могікан, остання надія з плеяди динамівців, які приходили до керма команди. Дай Бог, щоб Олег Володимирович працював в якості головного тренера київського «Динамо» до глибокої старості, але при цьому він повинен показувати результат», — заявив Ігор Суркіс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...