• За збірну Англії повинні грати тільки англійці - британський футболіст

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 12 жовтня 2013 року

Британський футболіст одного з найуспішнішого футбольного клубу Лондона «Арсенал» Джек Вілшер прокоментував «битву», яка розгорнулася між збірними за юного півзахисника стретфордського професійного футбольного клубу «Юнайтед» Аднана Янузу.

«За Англію повинні грати тільки англійці. Якщо ви живете в Англії п'ять років, це не означає, що ви англієць. Якщо я поїду жити в Іспанію і проживу там п'ять років, то я не стану грати за збірну Іспанії», ― сказав Вілшер.

У свою чергу бельгійський футболіст, який раніше відхилив всі пропозиції, сказав, що має намір зосередитися тільки на грі в «Юнайтеді».

«Не можна сказати, що я зараз багато думаю про збірні. У першу чергу, я повинен сконцентруватися на своєму виступі за «Юнайтед». На сьогодні ― це найважливіша частина моєї кар'єри, і я хочу віддати всі сили моєму клубу, і добре грати за нього», ― цитує коментар Янузі портал Мanutd.ru.

Аднан Янузай отримав запрошення від головного тренера збірної Бельгії Марка Вільмотса та головного тренера збірної Англії Роя Ходжсона після того, як 5 жовтня він забив обидва голи на матчі «Сандерленд ― Манчестер Юнайтед», який проходив в Англії в рамках в рамках 7-го туру чемпіонату країни. В результаті команда Аднана здобула перемогу над «Сандерлендом» з рахунком 2:1, повідомляє портал «Чемпіонат.com».

Батьки 18- річного хавбека перебралися з Косова до Брюсселю (Бельгію) ще до його народження. У 10 років Аднан вступив до бельгійської академії «Андерлехта», а в березні 2011 року перейшов до «Манчестер Юнайтед».

Нині Янузай має можливість виступати за національні команди Косово, Бельгії, Албанії, Сербії та Туреччини. А за Англію він може зіграти не раніше 2018 року, коли проживе в країні п'ять років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...