• ФІФА просять пом’якшити покарання Україні

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 2 жовтня 2013 року

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков і віце-президент УЄФА Григорій Суркіс домовилися спільними зусиллями переконати Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) пом'якшити покарання для збірної України, яке передбачає, що матч з Польщею в Харкові відбудеться за порожніх трибун.

Як повідомляє прес-служба ФФУ, Коньков у телефонній розмові ввечері 1 жовтня все-таки прийняв пропозицію Суркіса посприяти у пом'якшенні покарання. Раніше Коньков не погоджувався з Григорієм Михайловичем.

Після телефонної розмови Суркіс полетів у штаб-квартиру організації.

Причина, за якою ФІФА відкрила дисциплінарну справу проти збірної України з футболу, стали знімки порушень з боку українських вболівальників у Львові, оприлюднені організацією FARE, а також використання піротехніки і расистські випади фанатів на відбірковому матчі чемпіонату світу проти Сан-Марино.

Таким чином, наступний відбірковий матч турніру ЧС-2014 між командами України і Польщі пройде без глядачів. Він відбудеться в Харкові 11 жовтня 2013 року.

Раніше українська сторона підготувала проект апеляції у відповідь на суворе рішення ФІФА, проте не змогла подати її через відсутність офіційного вердикту ФІФА.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...