• Бекхем вирішив створити свій футбольний клуб

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 30 жовтня 2013 року
Зірка футболу Девід Бекхем хоче створити в Майамі футбольний клуб. Планується, що майбутня команда виступатиме в північноамериканській Головній лізі футболу (MLS).

Як повідомляє Лента.ру з посиланням на внутрішні джерела Reuters, на створення нового клубу колишньому півзахиснику збірної Англії буде потрібно не менше $25 млн.

Виконавчий віце-президент MLS Ден Куртманш підтвердив факт переговорів з Бекхемом, але не став розголошувати подробиці і стадію становлення нової команди.

Наразі Девід Бекхем займається пошуками інвесторів. Свою допомогу йому вже пообіцяли засновник шоу «Pop Idol» Саймон Фуллер і американський мільярдер Марсело Клар, який в Болівії володіє футбольним клубом «Болівар».

Раніше в Майамі вже існував клуб MLS «Майамі Ф'южн» (Miami Fusion FC), але через низьку відвідуваність футболісти були позбавлені фінансування і команду розпустили. Тепер же популярність футболу на узбережжі зростає. Це спостерігається за рахунок збільшення в окрузі Майамі-Дейд числа емігрантів з Південної Америки, пише видання.
Підписатися:

Коментарі