Українські гандболістки перемогли у відбірковому раунді ЧЄ-2014

Жіноча національна збірна України з гандболу насилу перемогла у стартовому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2014.

Команда головного тренера української збірної Леоніда Ратнера поборола литовських суперників у Запоріжжі з рахунком 30:27 (11:15), повідомляє сайт Федерації гандболу України (ФГУ).

Гра стартувала з потужних атак литовських гандболісток, але на 13-й хвилині українки змогли зрівняти рахунок і вийшли вперед. Зрештою вони все ж провалили перший тайм з рахунком на табло 11:15.

Після перерви почався другий тайм, в якому лідирували литовки. Перелом у поєдинку стався на останніх 10-ти хвилинах. Саме тоді господарі поля змогли вирівняти рахунок і вийти вперед. У підсумку українки завершили матч з перемогою 30:27.

«Гра була жахлива: ми повністю провалили початок і середину першого тайму. З таким настроєм нам було дуже складно боротися, але незважаючи на це дівчата, необхідно їм віддати належне, змогли переломити хід матчу і вирвати перемогу», ― цитує прес-центр ФГУ коментар Ратнера.

Нагадаємо, відбірний раунд ЧЄ-2014 серед жінок-гандболісток стався 24 жовтня 2013 року в спорткомплексі «ЗАС» Запоріжжя.