• Мельниченко принесла Україні «золото» з багатоборства

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 16 вересня 2013 року
Українська спортсменка з багатоборства в легкій атлетиці Ганна Мельниченко перемогла у фінальному турнірі Decastar 14—15 вересня в Таленсі, Франції, завоювавши титул чемпіонки світу, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.
Легкоатлетистка стала лідером турніру після першого ж дня змагань і не здавала своїх переваг до завершального дня підсумку змагань. Таким чином, за сумою 7-ми дисциплін вона набрала 6308 очок.
Місяцем раніше, 13 серпня, 30-річна українська спортсменка з Кременчука завоювала «золото» на світовій першості з багатоборства в Москві ― другій світовій першості, на якій Мельниченко виступила на всіх етапах. Вони включали: біг на 100 метрів з бар'єрами, біг на 200 м, біг на 800 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину, штовхання ядра і метання списа.
У той день вона прокоментувала в інтерв'ю виданню «Факти і коментарі»: «Число „13“ вважають нещасливим. А от мені воно принесло вдачу. На зимовому чемпіонаті Європи в 2013 році я виграла „бронзу“, а тепер ось і золота медаль світової першості, яку я завоювала 13 серпня».
Нагадаємо, раніше спортсменка пережила в спорті непростий період (моральний і фізичний спад), який тривав до 2012 року. У 2009 році вона пробувала тренуватися у різних наставників, але результати не поліпшувалися. До того ж постійно боліла спина, через що вона хотіла залишити спортивну кар'єру.
Після того, як зайнялася особистим життям, Ганна знову потихеньку почала повертатися в спорт. Виконала олімпійський норматив і в 2012 році поїхала до Лондона на Олімпійські Ігри-2012, де посіла 10 місце. «Фізична форма у спорті — далеко не найголовніше. Треба ще, щоб і зірки зійшлися на небі», ― зазначила вона «Фактам».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...