• Володимир Кличко впевнений у перемозі над Леапаї

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 5 лютого 2014 року
Український боксер-чемпіон Володимир Кличко був вражений впевненою перемогою австралійця Алекса Леапаї в поєдинку з росіянином Денисом Бойцовим за титул чемпіона WBO Asia Pacific, але при цьому він не сумнівається у перемозі над своїм майбутнім австралійським суперником.
«Леапаї ― солідний і досвідчений боєць, дуже мотивований, і для супертяжа у нього ідеальний вік. Але я буду дуже сфокусований і готовий до всього, що він покаже на рингу, тому, будь ласка, не звинувачуйте мене, якщо бій знову вийде одностороннім. Все ж з нетерпінням чекаю цього бою», ― прокоментував Володимир британському виданню The Guardian.
Днями суперники вже підписали контракт на бій. Поєдинок відбудеться на наступний день після дня народження Володимира, 26 квітня 2014 року в німецькому Оберхаузені. Ціна поєдинку ― $ 10 млн. Квитки надійдуть у продаж 11 лютого.
За даними австралійських ЗМІ, в разі перемоги 34-річний Леапаї отримає $6 млн, а в разі поразки ― $1 млн. На кону будуть пояси WBO, WBA і IBF, що належать Кличко.
Нагадаємо, WBO визначила австралійського боксера самоанського походження Алекса Леапаї обов'язковим претендентом на титульний бій з Кличком-молодшим на початку грудня минулого року. «Левине Серце», як прозвали Леапаї, висловив впевненість у перемозі над майбутнім українським суперником.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...