• Плющенко захотів, щоб його прооперували у прямому ефірі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 лютого 2014 року

Олімпійський чемпіон з фігурного катання з Санкт-Петербургу Євген Плющенко, якому 2 березня 2014 року зроблять операцію на хребті в одній з ізраїльських клінік, заявив, що її здійснять у прямому ефірі.

«Операцію, в якій мені будуть витягувати зламаний шуруп, покажуть у прямому ефірі і багато хто це побачить. Я хочу, щоб показали, як це відбуватиметься», ― сказав фігурист в інтерв'ю «Р-Спорт».

Євген Плющенко не зміг продовжити боротьбу в індивідуальних змаганнях через сильний біль у спині. Після обстеження лікарі підтвердили, що у спортсмена зламався імплантований шуруп, що підтримує штучний міжхребцевий диск.

«Зламався цільний шуруп. Він не відійшов, а тільки трохи зсунувся. На щастя Жені, шуруп вчасно зупинився і не увійшов у спинний мозок. Інакше фігурист виїхав би з Олімпіади інвалідом на візку», ― сказав директор медцентру Ігор П'ятигорський Першому телеканалу

На думку медиків Плющенко занадто рано розпочав тренування до Ігор у Сочі. Але якщо відновлення після нової операції пройде успішно, то питання повернення російського фігуриста на лід цілком реальне.

Нагадаємо, Євген Плющенко в командному турнірі на Іграх в Сочі-2014 завоював золото, проте через травму спини оголосив про завершення спортивної кар'єри.

Читайте також:

Фігуристка Юлія Ліпницька ― юна сенсація Олімпіади

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...