• Відповідальність за події на Майдані лежатиме на Кличку - Валуєв

  • Анна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 лютого 2014 року

Екс-чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі, а нині депутат Держдуми РФ Микола Валуєв критично ставиться до дій українського колеги Віталія Кличка в антиурядових протестах у Києві.

«Відповідальність за те, що відбувається в Києві буде лежати і на Кличко. Це однозначно. Нинішній Майдан має відношення до майбутніх виборів президента, але ситуація вийшла з-під контролю», ― прокоментував Валуєв виданню «Омск Здесь» після церемонії відкриття турніру з бойового самбо «Кубок ОДКБ» в Омську.

Депутат від «Єдиної Росії» також озвучив своє розуміння про ситуацію в добросусідській країні.

«Особисто для мене те, що відбувається в Україні ― це не що інше, як розгул шаленого сепаратизму і націоналізму. Мітингувальники швидко і впевнено перетворюються на мародерствуючих і вбивць. Немає сумніву, що в Україні є спроба державного перевороту, причому не без втручання західної демократії подвійних стандартів. Дивує і вражає безвольність влади», ― написав він у своєму акаунті в Твіттері. 

Проте пізніше Валуєв написав: «Скільки ще потрібно убитих, щоб Янукович відреагував?», і побажав українському народу «видертися з цього жаху і не пізнати громадянської війни».

Нагадаємо, раніше Микола Валуєв заявив ЗМІ, що Віталій Кличко робить велику помилку, підтримуючи «один вектор євроінтеграції».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...