• Гроші від матчу «Карпати»-«Іллічівець» мали піти жертвам Майдану

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 26 лютого 2014 року

Матч 19-го туру чемпіонату України між маріупольським «Іллічівцем» та львівськими «Карпатами» буде благодійним. Ініціатором рішення виступила громадська організація «Завжди Вірні». 

Всі виручені від гри кошти, як планується, будуть передані сім'ям загиблих активістів Евромайдану, проте сам матч, як і початок ігор Української Прем’єр-ліги в цілому, був перенесений на невизначений термін.

«Всі виручені кошти від продажу квитків на гру „Карпати“―„Іллічівець“, підуть борцям проти режиму поваленої влади. Крім цього, пожертвувати фінансову допомогу людям, які боролися за Україну, буде запропоновано і вболівальникам майбутнього матчу. З цією метою на стадіоні будуть встановлені спеціальні скриньки», ― зазначено в прес-релізі на сайті «Карпат». 

Дата матчу була призначена на суботу, 1 березня 2014 року, на 17.00 на стадіоні «Україна» у Львові. Проте 26 лютого з’явилось повідомлення про те, що даний матч, як і всі інші матчі Української футбольної Прем’єр-ліги, був перенесений. Коли буде проведений матч, обіцяють повідомити пізніше.


Читайте також:

Блохін знявся для антирасистського ролика УЄФА
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...