Україна перемогла Швецію у фіналі Кубка Кіпру

Національна збірна України здобула перемогу у міжнародному турнірі Кубок Кіпру. У фіналі "жовто-сині" в серії пенальті перемогли збірну Швеції.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Шведи відкрили рахунок на сьомій хвилині - Ларссон у боротьбі з Кучером розстріляв ворота.

Через 12 хвилин українці зрівняли рахунок. Девич вийшов сам-на-сам з Ісакссоном і шведський воротар збив нападника "Металіста". Сам постраждалий чітко реалізував 11-метровий.

Після цього шведи взяли гру під контроль і до кінця першого тайму Шовковський відбив складні удари Челльстрема і Елмандера.

З перших хвилин другого тайму збірна України була вимушена, в основному, займатися оборонними діями. На 55-й хвилині Елмандер виграв боротьбу на другому поверсі, але відправив м'яч над поперечиною.

Гру збірна Україна вирівняла ближче середини другого тайму, але небезпеки біля воріт Ісакссона не було.

Заключні хвилини гри пройшли за переваги шведів, але скандинави не змогли пробитися до воріт Шовковського.

Доля переможця Кубка Кіпру визначалася в серії пенальті. І знову одним з героїв серії став Шовковський.

Україна - Швеція 1:1 (у серії пенальті 5:4)

Голи: Елмандер, 7 - Девіч, 20 (з пенальті)

Україна: Шовковський, Федецький, Кучер, Михалик, Романчук, Степаненко (Тимощук, 81), Ротань, Олійник (Морозюк, 73), Ярмоленко (Алієв, 63), Девіч (Коноплянка, 46), Кравець

Швеція: Ісакссон, Люстіг, Гранквіст, Майсторович (Мельберг, 46), Сафарі (Стенман, 78), Свенссон (Ерікссон, 78), Кальстрем, Ларссон, Вільхельмссон, Елмандер (Байрам, 60), Ібрагімович (Ельм, 46)

Попередження: Кучер, Федецький, Михалик - Ісакссон, Свенссон, Майсторович, Кальстрем

За матеріалами: prosport