«Шахтар» обіграв «Динамо» в Кубку України

У матчі Кубка України на стадії 1 \ 8 фіналу донецький «Шахтар» у гостях обіграв київське «Динамо» (2:3).

«Шахтар» вже на 20-й хвилині поставив «Динамо» у важке положення ведучи в рахунку 2:0, на 9-й хвилині Едуардо відкрив рахунок, а Алекс Тейшейра на 21-й подвоїв перевагу.

«Динамо» зусиллями Андрія Ярмоленко під завісу першого тайму вдалося скоротити відставання і на цьому команди пішли на перерву.

У другому таймі кияни атакували більше, але за дві хвилини до свистка пропустили третій м'яч, а вже в доданий арбітром час Артем Мілевський зміг один м'яч відквитати і таким чином поставив крапку у матчі (2:3).

«Динамо» - «Шахтар» - 2:3

Голи: Едуардо (9), Алекс Тейшейра (21), Ярмоленко (41), Едуардо (89), Мілевський (94).

«Динамо»: Шовковський, Бетао, Данило Сілва, Михалик (Алієв, 73), Вукоєвіч, Попов, Гусєв, Гармаш (Мілевський, 46), ідейе, Ярмоленко, Шевченко

«Шахтар»: Рибка, Ракицький, Срна (Кучер, 83), Шевчук, Чигринський, Мхітарян, Дуглас Коста, Хюбшман (Вілліан, 71), Едуардо, Тейшейра (Гай, 90 +4), Луїс Адріано