«Металіст» вдесятьох розправився з «Таврією»

У матчі 18-го туру чемпіонату України харківський «Металіст» здобув домашню перемогу над сімферопольською «Таврією» (2:0).

Рахунок в матчі відкрив на 15-й хвилині Марко Девіч ударом з пенальті. На 54-й хвилині «Металіст» залишився в меншості, Папа Гуйє за грубу гру отримав друге попередження, однак це не завадило команді Маркевича взяти три очки, Едмару вже в доданий час вдалося подвоїти перевагу.

«Металіст» - «Таврія» - 2:0

Голи: Девич (15, пенальті), Едмар (90).

МЕТАЛІСТ: Дишленкович, Папа, Обрадовіч, Торсільері, Пшеничних (Себа Бланко, 46), Едмар, Соса (Чако Торрес, 89), Крістальдо, Клейтон, Девіч, Тайсон (Березовчук, 70).

ТАВРІЯ: Кахріман, Аделейе, Єзерський, Путраш (Гуменюк, 77), Калиниченко, Алімі, Маркович, Назаренко, Любічіч, Шиндер (Гігіадзе, 85), Любенович.

Попередження: Калініченко (23), Єзерський (29), Обрадович (29), Назаренко (30), Папа (43), Аделейе (60) Путраш (57), Едмар (88).

Вилучення: Папа (54).