Матч 'Динамо' - 'Рубін' закінчився рахунком 0:2

Матч 'Динамо' - 'Рубін' закінчився рахунком 0:2.
Матч третього кваліфай-раунду Ліги чемпіонів сезону 2011/2012 між київським "Динамо" і казанським "Рубіном" закінчився рахунком 0:2. Футболісти грали в Києві, на стадіоні "Динамо ім. Валерія Лобановського. Арбітром виступив Давид Фернандес Борбалан (Іспанія).

Перший тайм футбольного матчу між командами "Динамо" (Київ) та "Рубін" (Казань) закінчився з рахунком 0:1 на користь гостей.
"Рубін" забив швидкий гол вже на 6-й хвилині, відзначився форвард Алан Касаєв. У другому таймі Хачеріді завалив у штрафному майданчику Медведєва і арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував Натхо.

ДИНАМО (Київ, Україна) - РУБІН (Казань, Росія) - 0:2

Динамо: 1. Шовковський - 30.Ель-Каддурі, 34. Хачеріді, 15. Діакате, 2. Данило Сілва - 5. Вукоєвич (10. Мілевський, 55), 25. Аруна - 9. Ярмоленко, 11. Єрьоменко, 20. Гусєв - 11. Ідей

Запасні: 35. Коваль - 3.Бетао, 7. Шевченка, 8. Алієв, 36. Нінкович, 37. Юссуф

Рубін: 1. Рижиков - 3. Ансальді, 76. Шаронов, 67. Квірквелія, 27. Боккетті - 61. Караденіз, 15. Кисляк, 66. Натхо, 10. Касаєв, 16. Нобоа - 25. Дядюн (26. Медведєв, 60)

Запасні: 68. Волкотруб - 9. Немов, 14. Чала, 26. Медведєв, 56. Махмутов, 63. Джалілов, 65. Жорстоке

0:1 Алан Касаєв, 6 (Нобоа на вході в штрафну площу обіграв Діакате і прострілив - Касаєв переправив м'яч у сітку)

0:2 Бебрас Натхо, 68 - пенальті (Хачеріді завалив у штрафному майданчику Медведєва і арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував Натхо)

Попередження: Олексій Медведєв, 65; Євген Хачеріді, 67; Гьокденіз Караденіз, 70