'Динамо' не зуміло обіграти 'Оболонь'

Забивши двічі до перерви, команда Валерія Газзаєва дозволила "пивоварам" відігратися і звести поєдинок до нічиєї.

Чотири голи на двох забили "Оболонь" і "Динамо", що дозволило київському дербі стати найрезультативнішим матчем першого дня чемпіонату.

"Оболонь" була близька до того, щоб благополучно відзахищатись і з нульовим рахунком піти на відпочинок, але на 37-й хвилині Андрій Шевченко блиснув індивідуальною майстерністю і здорово пробив під поперечину - 1:0. Не встигли "пивовари" прийти в себе, як Ярмоленко зробив рахунок 2:0.

У другій половині зустрічі Мандзюк скористався промахом Бойко (1:2) здавалося, що динамівцям ця недбалість зійде з рук. Але ... Штрафний на останніх секундах привів до "пожежі" біля воріт "Динамо", і Мандзюк, першим розібравшись у ситуації, зрівняв рахунок - 2:2!