'Шахтар' знищив 'Таврію' в матчі за Суперкубок

Донецький «Шахтар» почав сезон з тріумфальної перемоги у Суперкубку України, влаштувавши побиття сімферопольської «Таврії» - 7:1.

Боротьба на рівних велася тільки в першому таймі, коли на голи Гладкого і Жадсона кримчани відповіли м'ячем Фещука. Але після перерви на полі панував «Шахтар». Підопічні Мірчи Луческу забили у ворота суперників п'ять "сухих" голів. Дублі оформили Гладкий і Адріано, ще один гол провів Рац.

«Шахтар» заслужено завоював перший трофей у сезоні і продемонстрував, що він всеозброєннo підійшов до чемпіонату. У свою чергу «Таврії» слід провести роботу над помилками.

Суперкубок України

«Шахтар» - «Таврія» - 7:1 (2:1)

Голи: 1:0 - Гладкий (2), 1:1 - Фещук (32), 2:1 - Жадсон (35), 3:1 - Гладкий (51), 4:1 - Вілліан (67), 5:1 - Адріано (78), 6:1 - Адріано (85), 7:1 - Рац (90)

«Шахтар»: Пятов, Срна, Чижов, Ракицький, Рац, Хюбшман (Степаненко, 58), Фернандіньо, Жадсон (Тейшейра, 69), Вілліан, Коста, Гладкий (Адріано, 70)

«Таврія»: Старцев, Кашевський, Корнєв, Ковпак (Ідахор, 61), Монахов, Галюза (Матяж, 46), Любеновіч, Голайдо, Фещук (Гігіадзе, 72), Гуменюк, Курилов

Попередження: Рац (34), Курилов (41), Хюбшман (46), Коста (65), Ідахор (66), Монахов (81)

За матеріалами: turnir