'Дніпро' обіграв 'Динамо'

фото ФК Днепр
Дніпропетровський «Дніпро», завдяки голу Івана Стрініча, зумів переграти київське «Динамо» - 1:0.

У першому таймі обидві команди грали на зустрічних курсах. Самим небезпечним моментом господарів у першій половині зустрічі був далекий і трохи неточний постріл Коноплянки. Кияни, у свою чергу, відповіли виходом сам на сам Андрія Ярмоленка, але в тому моменті чудово зіграв голкіпер Ян Лаштувка. У самому дебюті другого тайму все той же Коноплянка з флангу віддав передачу Стрінічу, і той пробив, дезорієнтувати Шовковського, забивши, як виявилося, єдиний м'яч у центральному поєдинку 22 туру чемпіонату України.

Зазначимо, що дебютний матч за «Динамо», після повернення з «Локомотива», зіграв Олександр Алієв.